Yılmaz İnşaat

Kalıp ve İskele Sistemleri

DIŞ CEPHE İSKELE SİSTEMLERİ

Dış Cephe iskele sistemleri çok amaçlıdır. Kurulumu , sökülmesi , defalarca kullanılmasi , ekonomikliği ve kanıtlanmış kalitesiyle çağdas inşaatlarda vazgeçilmez yapı elemanlarındandır.

AĞIR YÜK İSKELE SİSTEMLERİ

Yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Ana çerçeve çapraz bağlantı elemanlarıyla birbirine bağlanır. Kurulumu ve kullanımı pratik bir sistemdir. İskele sisteminin her bir elemanı birbirini bütünleyici özelliktedir. Çerçeve birleştirme elemanı ile birbirine eklenir.

TELESKOPİK DİKMELER

Gelişen dayanıklı inşaat yapma bilinci; En basit yapılarda dahi, taşıma gücü, zor koşullara uzun süre dayanabilmesi, kurulum tekrar sayısı ile teleskopik dikmelerin, kereste ile karşılaştırılmayacak kadar ekonomik ve güvenli olduğunu ispatlamıştır.

ENDÜSTRİYEL KALIP SİSTEMLERİ

Endüstriyel kolon ve perde kalıp sistemi, çağımızın teknolojisinde kullanılan en yaygın kalıp sistemlerinden biridir. Her projeye göre uyumu kolaydır. İstenilen ölçülere göre hazırlanır ve ayarlanması hızlıdır. İmalâtta ise sirkülasyon hızı yüksektir.

KOLON KALIP SİSTEMLERİ

Kolon Kalıpları, ayarlanabilir kuşaklar ile 1200 mm. ye kadar genişlikteki kolonları dökülebilir. Kenar ve köşelerdeki basit çözümler işçiliği azaltır. Hızlı montaj ve yüksek beton dökümüne olanak sağlar.

KUŞAKLAR

Ahşap kiriş ve çelik kuşak elemanlarının uyarlanması ile farklı dayanımlarda ve ebatlarda panolar elde edilir.Pano ebatları büyüdükçe kalıp sirkülasyon hızı artar.

GÜVENLİK AĞLARI

Güvenlik Ağları EIM 1263 -1 ve EN1263 - 2 standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Düşme yüksekliği ise 6 m.'yi kesinlikle geçmemelidir.

Haberler
Kiralık Masa Kalıp Sistemleri Yılmaz İnşaat'ta artık kalıp kiralamak mümkün. Kiralık kalıp seçeneklerimizi görmek için hizmetlerimiz altında bulunan kiralık sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın...Kiralık Kalıplar
Referanslar
Referans